Tez Basımı ve Düzenleme

Sayın akademisyenler,

1972 yılından beri güvenilirliği, titiz çalışması, kalite ve uygun fiyatlarıyla bir marka olmayı başarmış şirketimiz 10.000'lerce tezin yazım ve baskısını üstlenmiştir.

Konusunda uzman çalışanlarımızla tezlerinizi bağlı bulunduğunuz üniversitelerin yazım kılavuzları temel alınarak düzenliyor, renkli ve siyah beyaz sayfalarınızı özenle ayrıştırıyor ve tezinizi ciltlenmiş olarak 1 saat kadar kısa bir süre içersinde size teslim ediyoruz. Hem de Türkiye'de ilk defa anında selefonlu kapak takıyoruz. Bez cilt yada sıvama kapak yaptırmak istediğiniz tezlerinizi kısa süre içerisinde teslim ediyoruz.

 

Örnek Tez Basım Maliyeti:

Örneğin 60 sayfalık bir teziniz olduğunu düşünelim, tezinizin 4 sayfasında renkli grafikler ve resimler mevcut olsun, bu tezden 5 adet çoğaltmak istediğinizde,

Baskı Ücreti: 32,5₺

Selefonlu Karton Kapak: 62,5₺

Toplam: 95₺ tutacaktır.

(Fiyatlarımıza KDV dahildir / 09 07 2018 güncellenmiştir)

 

Tezinizin, Tez Yazım Yönergesine Uygun Hale Getirilmesi:

Tezinizi bize ulaştırdığınız anda (Bizlere iletişim adreslerimizden ya da aşağıdaki dosya gönderme linkinden tezinizi ulaştırabilirsiniz) tezinizin genel kontrolü bağlı bulunduğunuz kurumun yönergesine göre ücretsiz olarak yapılır. Eksiklik görülmediği takdirde baskı aşamasına geçilir. Eğer eksiklik görülürse nerelerde eksiklik olduğu size tek tek açıklanır, örneğin: Tablolar, Şekiller, kenar boşlukları, satır aralıkları, noktalama işaretleri, başlık yazım şekilleri ve numaralandırmaları, dizin düzenlemeleri, kapak dizaynı vb. onayınızla birlikte düzenleme süreci başlar. ortalama bir tezin düzenlemesi 1.5 saat sürmektedir. Bu süre tezin içeriğine göre farklılık göstermektedir. Ortalama düzenleme maliyeti ise 100 tl'dir.

 

 

TEZLERİNİZ İŞTE BÖYLE CİLTLENİYOR

 

72 dosya gönder

 
Fiyat Listesi Kampanyalar Kullanım Koşulları Taşıma İade Gizlilik Bildirimi Bilgilerim

Dosya gönderme, fiyatlandırma teklif isteme ve iş teslimi nasıl olur...
Referanslar
Kimlerle Çalıştık?


Kimlere çalıştık neler yaptık?
Makine Parkı
Tesisimizi Görün


Kalite ve üstün teknoloji
|