Gizlilik Bildirimi

Gizlilik İlkeleri

  • Bu gizlilik ilkeleri 72 Tasarım Ltd.şti. tarafından, 72 Tasarım Ltd.şti.'nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.dijitalbasimevi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
  • IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
  • Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve aynı reklamların ard arda görülmesinin engellenmesi için Cookie'lerden yararlanılmaktadır. Cookie'lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
  • Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ......gibi), istatiksel bilgilerini (yaş vb) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkinda bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. ıletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. ıstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır.. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanmasi durumlarında kullanılacaktır.
  • Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. www.dijitalbasimevi.com diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardir;

  • Check Point Firewall
  • Comodo 128 bit SSL
  • Düzeltme / Yenileme
  • Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.
Fiyat Listesi Kampanyalar Kullanım Koşulları Taşıma İade Gizlilik Bildirimi Bilgilerim

Dosya gönderme, fiyatlandırma teklif isteme ve iş teslimi nasıl olur...
Referanslar
Kimlerle Çalıştık?


Kimlere çalıştık neler yaptık?
Makine Parkı
Tesisimizi Görün


Kalite ve üstün teknoloji
|