Kullanım Koşulları

İş bu sözleşme ile, 72 Tasarım Ltd.şti. ile alıcı arasında satış sözleşmesi meydana gelmektedir.
Bu sözleşme hükümleri tarafları bağlayıcı nitelikte olup, B.K.Satış Sözleşmesi hükümleri ve Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerine tabidir.

dijitalbasimevi.com tüm yazı, makale, resim ve benzerleri Telif Hakları kapsamında korunmaktadır. Buna göre:

  1. 18 yaşından küçükler dijitalbasimevi.com'dan bizzat alışveriş yapamazlar. Ebeveynleri aracılığı ile bu sözleşmenin tarafı olabilirler.
  2. dijitalbasimevi'nin hizmet veya mal teslim borcunun doğduğu an; siteden kredi kartı (Visa, Master Kart) ile alımlarda sipariş tutarı kadar paranın bloke edildiği, banka havalesi ile ödemelerde bu havale tutarının hesaplarımıza ulaştığı andır. Kredi kartı, banka havalesi ve mağaza tesliminde ödeme dışında ödeme yöntemi sistemimizde kabul edilmeyecektir.
  3. Siparişleri teslim borcunun yukarıdaki gibi doğmasının ardından, teslim paketinin içinde bulunacak olan irsaliye ve fatura ile birlikte sipariş edilen ürün alıcıya gönderilecektir.
  4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen yanlışlıklardan dijitalbasimevi.com sorumlu değildir. ürün veya hizmetin dijitalbasimevi.com tarafından sağlanamaması durumunda sipariş için verilen ücreti geri ödeyerek siparişi iptal etme hakkı vardır.
  5. Bu sözleşmenin imza tarihinde henüz var olmayan ve öngörülemeyen ancak, ortaya çıkması ile sözleşme taraflarından birinin veya her ikisinin birden edimini yerine getirmesini imkansızlaştıran mücbir sebep halleri (doğal afetler, savaş, olağanüstü hal ve sıkıyönetim halleri, grev, lokavt, üretim ve iletişim sistemlerinde meydana gelen ve geçici olmayan ya da önemli arızalar gibi) ortaya çıkarsa ve bu mücbir sebep halleri on gün süreyle devam ederse, taraflardan her biri edimini gerçekleştirmesini imkansız kılan halin ortaya çıkmasından itibaren 10 gün içinde karşı tarafa durumu bildirerek bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.
  6. Kargonuzu teslim almış olmanız, satış sözleşmesinin taraflar arasında tam olarak gerçekleştiğini gösterir. Bu nedenle, alıcıya teslim edilen paket açılmışsa, durumu teslimata gelen kişiyle tutanak altına aldırması, alıcının şikayetini yazdırıp imzalaması, tutanağın bir nüshasının alıcıda kalması ve paketi almaması gerekir. Bunu yaptıktan sonra tutanağın tarafımıza faks ile gönderilmesi gerekir.
  7. dijitalbasimevi tarafından isteğiniz doğrultusunda üretilen ürünlerin iadesi ancak renk değerlerinin tutmaması sebebi ile olabilir bunun dışında verilen hizmet sonucu ortaya çıkan ürünün iadesi yoktur. Müşterinin renk değerlerini kontrol amacıyla prova istemesi ileride doğabilecek problemleri giderecektir.
Fiyat Listesi Kampanyalar Kullanım Koşulları Taşıma İade Gizlilik Bildirimi Bilgilerim

Dosya gönderme, fiyatlandırma teklif isteme ve iş teslimi nasıl olur...
Referanslar
Kimlerle Çalıştık?


Kimlere çalıştık neler yaptık?
Makine Parkı
Tesisimizi Görün


Kalite ve üstün teknoloji
|