Taşıma & İade

  • dijitalbasimevi.com aracılığıyla yapmış olduğunuz ve ödediğiniz; Ankara içi 250 TL ve üzeri, Ankara dışı 450 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenecektir. Ankara içi saat 14'e kadar gönderilen işler aynı gün içerisinde 14'den sonra gönderilen işler bir gün sonraki sabah servisiyle ulaştırılır. Belirtilen miktarların altındaki siparişleriniz için ilgili kargo firmasının ücret tarifesince belirlenen ücret sizden siparişinizle birlikte tahsil edilecektir. Kargo ücreti ürünün ağırlık ve hacmine, teslimat adresinin Ankara iline uzaklığına ve kargo şirketinin ücret tarifesine göre değişebilir.
  • Siparişiniz, en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
  • Tüm ürünler doğrudan sizin adınıza ve adresinize gönderilir. Kargo şubesinden teslimat, ilgili kargo firmasının inisiyatifindedir.
  • dijitalbasimevi.com'da bulunan tüm ürünlerin stok güncellemeleri sürekli yapılmaktadır. Ender de olsa sipariş ettiğiniz ürün o an itibariyle tedarik ettiğimiz firmalarca temin edilemiyorsa bundan dolayı bir gecikme yaşanılabilir. Böyle bir durumda size, irtibat numaranızdan veya e-posta aracılığıyla ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Ürün kesinlikle tedarik edilemiyorsa, sizden alınmış olan ürün ücreti, ödeme yaptığınız şekilde size iade edilecektir.
  • Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yapacağımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını teslim alırken kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını ve böyle durumlarda mağdur olabileceğinizi önemle hatırlatırız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Teslim aldığınız üründe bir sorun var ise (renk bozukluğu vb.) iade etmeden önce info@dijitalbasimevi.com adresine e-mail aracılığıyla veya müşteri temsilcimize, telefon ile iade edeceğiniz ürünle ilgili bilgi veriniz.

 

Fiyat Listesi Kampanyalar Kullanım Koşulları Taşıma İade Gizlilik Bildirimi Bilgilerim

Dosya gönderme, fiyatlandırma teklif isteme ve iş teslimi nasıl olur...
Referanslar
Kimlerle Çalıştık?


Kimlere çalıştık neler yaptık?
Makine Parkı
Tesisimizi Görün


Kalite ve üstün teknoloji
|